Стильний варіант укладання стрижки пікс для короткого волосся

зміст

  1. техніка укладання

У цій статті я хотіла б вам розповісти про один з варіантів укладання короткої стрижки «Пікс».

Назва цієї зачіски походить від англ. «Pixie» - «ельф». І дійсно, дівчата з цієї стрижкою схожі на маленьких бешкетних ельфів.

У самому класичному варіанті ця зачіска є дуже коротке волосся з боків і злегка довше на потилиці.готова зачіска

Вона підійде тим дівчатам, які хочуть акцентувати увагу на особі, так як ця стрижка дуже виділяє вилиці, лінію підборіддя і шию.

Тип волосся при цьому не важливий, так як «Пікс» добре виглядає і на тонких, і на густому волоссі.



Варіантів укладання цієї стрижки безліч. Один з них хотілося б представити на ваш суд.

Це вид укладання зі стоїть догори чубчиком. Я думаю, що вам сподобається!

З допоміжних засобів вам знадобляться:

  • пінка або мус для волосся;
  • кругла вузька гребінець для укладання;
  • фен (бажано без насадки);
  • віск або моделює паста.

техніка укладання

  1. На вимиті, злегка висушене волосся наносимо пінку або мус для укладання;
  2. Потім беремо круглу гребінець і будемо укладати збоку, ближче до потилиці волосся у напрямку знизу вгору, одночасно просушуючи їх феном.беремо круглу гребінець і будемо укладати збоку, ближче до потилиці волосся у напрямку знизу вгору, одночасно просушуючи їх феном
  3. Далі, піднімаємося вище до верхівки і напівкруговими рухами розчісували волосся, тільки вже в зворотному напрямку: зверху вниз.Далі піднімаємося вище до верхівки і напівкруговими рухами розчісували волосся, тільки вже в зворотному напрямку: зверху вниз
  4. Приступаємо до іншої сторони і знову виконуємо другий і третій кроки.
  5. Переходимо до верхньої частини голови. Зверху зачісуємо волосся гребінцем круговими рухами всередину.
  6. Чубчик ж, навпаки, будемо укладати напівкруговими рухами наверх.Чубчик ж навпаки будемо укладати напівкруговими рухами наверх
  7. Беремо кульку моделює пасти, розтираємо його в долонях і між пальцями.
  8. «Пройдемося» руками по всій зачісці, не забуваючи пальцями виділяти окремі пасма.

От і все! Ви можете зафіксувати вашу укладку лаком, якщо хочете, або ж залиште зачіску такою, яка вона є.готова зачіска вид збокуготова зачіска

Як вам такий варіант стрижки «Пікс»? Може бути, ви знаєте інші способи укладання цієї зачіски? Діліться своїми варіантами, і разом обиратимемо найкращі.

А наостанок я хочу запропонувати вам рецепт моєї знайомої по догляду за волоссям. У неї коротке волосся, але при цьому виглядають вони шикарно.

  • берете будь-яку рослинну олію (вона використовує оливкова);
  • тоненькою соломкою нарізати гіркий червоний перець-маска з перцю
  • знаходите пляшку або банку з темного скла;
  • засинаєте туди перець і заливаєте маслом;
  • все настоюється три тижні;
  • еліксир для зміцнення і зростання волосся готовий!
  • втирайте його один раз в тиждень в коріння волосся, вкутуйте голову рушником, залишайте на годину, змивайте.

Через кілька тижнів стан волосся помітно покращиться, так як ця процедура налагодить кровопостачання і циркуляцію крові, через що почнеться зростання і зміцнення волосся.

Доглядайте за собою і будьте чарівні!



ІНШЕ

Укладання короткої стрижки фото

Укладання короткої стрижки

Відео: Укладання короткої стрижкибезперечно, укладка короткої стрижки робиться набагато простіше, ніж укладання на…

Стрижка пікс (18 фото) фото

Стрижка пікс (18 фото)

Симпатична і кокетлива, ця коротка стрижка дозволить створити незалежний і по-хлоп`ячому сміливий образ! Стрижка Пікс…

Стрижка пікс фото

Стрижка пікс

Відео: Стрижка Пікс на коротке волосся, Андрій ВолковСтрижка Пікс ось вже не перше сторіччя не перестає бути…

» » Стильний варіант укладання стрижки пікс для короткого волосся