Королева! Ні, богиня! На що здатна завивка на каре (38 фото)?

Добрий день, улюблені читачі! Якщо доля привела вас до мого невеликого опусу, значить, ви вже дуже довго роздумуєте про способи завивки недавно обрізаного каре.

Найближчі кілька років, на думку стилістів, каре буде переживати новий пік популярності

Найближчі кілька років, на думку стилістів, каре буде переживати новий пік популярності

Звідки я все це знаю? У більшості випадків саме свіженьке каре або боб валить власниць в якісь важкі перукарні роздуми, оскільки класичні методи завивки, які раніше використовувалися на довгому волоссі, не дають бажаного результату.

Отже, хочу відзначити той факт, що коротке волосся це не вирок, не поспішайте викидати бігуді, дарувати плойку подрузі і позбавлятися від випрямляча. Всі ці хитромудрі і не дуже девайси ще послужать вам.

Ступінь завивки і форму завитка я б радила вибирати, враховуючи довжину волосся і тип особи

Ступінь завивки і форму завитка я б радила вибирати, враховуючи довжину волосся і тип особи

Так чи ні?

Перш ніж ви поринете в світ завитків і кучерів, давайте розберемося, а чи підійдуть вони вам. Красива картинка в глянцевому журналі як приклад - найбільш хибний спосіб вибору зачіски.

Завивка короткого волосся - доля дівчат з подовженою формою обличчя і тонкими рисами. Якщо ж ви маєте чарівну пухкість в зоні щік і обличчя круглої форми, від ідеї завивати кучері я б порадила відмовитися.

Кудрі на каре примітні тим, що можуть коригувати форму особи

Кудрі на каре примітні тим, що можуть коригувати форму особи

Кудрі з підручних засобів

«Голь на вигадки хитра» - саме з цією думкою я почала перебирати способи, які вірою і правдою мені служили за часів довгого волосся:

  1. Перший спосіб підійде тим, хто любить легку недбалість. Роль підручних засобів виконуватимуть невеликі гумки, шпильки і лак середньої фіксації.

Всю масу волосся поділяю на невеликі пасма товщиною 1-1,5 см. Кожне пасмо накручую на шпильку у формі вісімки, а кінчик закріп гумкою. Завершивши процедуру завивки, скроплюю імпровізовані бігуді лаком і залишаю на 2 години.

Те, що ви отримаєте в результаті більше схоже на спіральну хімічну завивку. Особисто я віддаю перевагу носити таку зачіску влітку з широкою драпірованої яскравою пов`язкою і рваними джинсами.

Будьте обережні з дрібними кучерями, вони вимагають достатньої довжини волосся і не підходять дівчатам з круглим обличчям

Будьте обережні з дрібними кучерями, вони вимагають достатньої довжини волосся і не підходять дівчатам з круглим обличчям

  1. Другий варіант я сміливо можу віднести до зачісок з позначкою «на вихід». М`які, великі локони відмінно доповнюють вечірнє вбрання. Отже, приступимо.

На злегка вологе волосся наношу стайлінгу мус або пінку середньої фіксації, накручую товсті прядки на бігуді діаметром 3-4 см і просушують феном. Після зняття бігуді волосся «розчісую» пальцями, передні прядки закріп невидимкою в колір волосся.

Пам`ятайте, чим більше діаметр бігуді, тим крупніше завитки

Пам`ятайте, чим більше діаметр бігуді, тим крупніше завитки

Порада! якщо ваше каре занадто коротке для таких бігуді, не намагайтеся використовувати бігуді меншого діаметру. Кращим рішенням у даній ситуації стане фен з дифузором.

Ще одна порада, який багато ігнорують. Якщо у вас каре з прямою чубчиком, і ви задалися ідеєю завити пару прядок, обов`язково укладайте чубок набік. Ніколи, чуєте, ніколи не поєднуйте хмара завитків з класичної або густий прямий чубчиком! Це злочин проти стилю і моди.

Для короткого каре раджу використовувати дифузор

Для короткого каре раджу використовувати дифузор

Увага власницям круглого обличчя, які вибрали подовжений спереду варіант каре. При завивці такої стрижки пасмо повинна накручуватися вертикально вниз, в результаті ви отримаєте подовжені локони, які будуть візуально витягати обличчя. Саме з цієї причини я рекомендую використовувати плойки і прасування і відмовитися від класичних круглих бігуді.

знамените каре

Ще кілька варіантів зіркових каре

Ще кілька варіантів зіркових каре

Каре - одна з найбільш популярних стрижок, які приміряли багато знаменитостей. Чого тільки варті образи Мерлін Монро і Діти Фон Тіз. Пам`ятайте, як в дитинстві ми потайки пробиралися до маминої косметичці і бігуді, створювали голлівудський образ і чинно простували «червоній доріжці» коридору.

Пропоную трохи перевтілитися і попрактикуватися у створенні ретро кучерів:

  1. У стилі Мерлін Монро. Справедливо буде сказати, що каре - це найбільш підходяща довжина для створення ретро зачісок. На вологе волосся наношу мус, тут справа випадку, в рівній мірі хороші Revlon Style Masters Volume Amplifier Mousse і Kerastase Couture Styling Mousse Bouffante.
Погодьтеся, цей образ поза часом!

Погодьтеся, цей образ поза часом!

Нахиляє голову вперед і підсушують волосся феном біля коріння. Розділивши косим проділом, 2/3 довжини волосся від кінчиків накручую на гладкі класичні бігуді діаметром 3-4 см.

Одягаю перукарню сіточку і остаточно сушу волосся феном. Бігуді знімаю тільки після повного охолодження майбутніх завитків, в середньому для цього потрібно time-break на 15-20 хвилин.

Бігуді намагаюся знімати максимально акуратно, розправляючи локони в необхідному напрямку.

  1. Укладання в стилі Діти Фон Тіз в перукарнях колах називають холодною хвилею, оскільки волосся не піддається термічній стайлінгу. Отже, приступимо.
А ви замислювалися, чому волосся Діти Фон Тіз, незважаючи на численні укладання, виглядають здоровими? А я знайшла секрет - завивка «холодна хвиля» без гарячого стайлінгу.

А ви замислювалися, чому волосся Діти Фон Тіз, незважаючи на численні укладання, виглядають здоровими? А я знайшла секрет - завивка «холодна хвиля» без гарячого стайлінгу.

етапІнструкція та рекомендації
підготовчийМою голову звичним способом, волосся злегка просушують рушником і розчісую однорядной гребінцем з частими зубчиками.

На всю масу волосся наношу гель. Для такої зачіски рекомендую придивитися до:

  • Aldo Coppola Gel Modellante;
  • Paul Mitchell Super Clean Sculpting Gel;
  • Wella High Hair Wet Gel.
ОсновнийДля створення хвиль буде потрібно гребінець з тонким хвостиком і шпильки типу «крокодил»:
  • Ділю волосся на прядки шириною 2,5-3 см.
  • Відступаю від проділу 3-4 см і притискаю прядку до голови. Тримаючи хвостик гребінця перпендикулярно, відтягаю волосся і формую перший вигин хвилі.
  • Одержаний перший виток закріп «крокодильчиком».
  • Аналогічним чином формується наступний елемент, тільки в цьому випадку він буде спрямований не до лиця, а від особи.
завершальнийКоли вся маса волосся перетвориться на хвилі з кишать в них «крокодилами», надягаю перукарню сіточку і просушують волосся феном в режимі холодного повітря.

Після цього максимально акуратно видаляю сіточку і перукарень «рептилій» з волосся, а зачіску закріп лаком сильної фіксації.

Хімія - раз і назавжди!

Хімічна завивка. Від цієї фрази в свідомості багатьох спливають кучеряві голови радянських часів, які заполоняли вулиці. Незважаючи на варварське ставлення до волосся, хімічна завивка мала небувалу популярність. А як справа йде зараз?

Вся справа в тому, що дана тема обросла масою міфів, забобонів і навіть легенд. Розвіювати їх я вирушила до професіоналів, а саме до топ-стиліста Роману Цакоті і пропоную вам витримки з інтерв`ю з цим імпозантним хлопцем.

Хімія - вихід для тих, хто вважає кучері станом своєї душі

Хімія - вихід для тих, хто вважає кучері станом своєї душі

- Хімічна завивка ще актуальна?

- Так. Сьогодні стилісти-перукарі все ще дозволяють кудрям правити балом, (придивляється до моєї короткій стрижці) і навіть на коротке волосся можна підібрати підходящий варіант.



- Міф №1. Хімія береться не на все волосся.

- Це, на жаль, не міф. Навіть найсильніші хімічно склади бувають безсилими, коли справа доводиться мати з жорстким волоссям. Так, ви не отримаєте крутих завитків, але в дуеті з якісним стайлингом і дифузором, є всі шанси знайти хороший прикореневій обсяг і модну укладку.

Пам`ятайте! Хімія не дозволить вам забути про волосся і про укладання, це не панацея від 100 недуг. Волосся вимагають догляду, корекції і укладання.

- Навіть каре?

- Навіть каре!

Навіть правильно виконана хімічна завивка вимагає щоденного укладання

Навіть правильно виконана хімічна завивка вимагає щоденного укладання

- Який вид і форма завивки підійде для короткого каре?

- В першу чергу, це прикоренева завивка, що дозволяє створити об`єм. Цей варіант підійде всім без винятку, по достоїнству оцінять володарками тонких і жирного волосся.

Другий вид - легкі пляжні локони з легкої недбалістю. Підходять особистостям креативним і стежить за модними віяннями. Рекомендую виконувати за допомогою тимчасової завивки карвінгу.

Великі локони на кінчиках відмінний дует для подовженого каре. Спрощують укладання своїми руками, практично не вимагають стайлінгу.

Вибір Романа - кислотна хімічна професійна завивка Acid Wave Paul Mitchell

Вибір Романа - кислотна хімічна професійна завивка Acid Wave Paul Mitchell

- Можна зробити хімічну завивку в домашніх умовах?

- (Сміється). Так можна, але краще «не потрібно»! Будь-яка завивка - це робота з хімічними речовинами, які можуть досить непередбачувано подіяти на волосся, якщо виявляться в руках непрофесіонала. Велика ймовірність, що замість кучерів ви отримаєте ламкі сухе волосся.

- Але все ж хімія шкідлива для волосся?

- Ні. При правильній технології проведення і коректному підборі складу вона абсолютно нешкідлива. Все негативне ставлення до процедури тягнеться ще з радянських часів. Сучасні препарати містять велику кількість поживних компонентів, що є запорукою того, що волосся збереже здоровий блиск. Якщо у вас вже пошкоджене волосся, рекомендують придивитися до щадним варіантів хімії - «Шовковою хвилі» і карвінгу.

Якщо ваша мета - м`які легкі хвилі, вибирайте карвінг

Якщо ваша мета - м`які легкі хвилі, вибирайте карвінг

- Але ж не буває в світі речей без недоліків!

- Так, не буває. У випадку з хімією найчастіше з`являється ефект «невиправданих надій». Клієнти після хімічної завивки хочуть просто мити голову і отримувати голлівудську укладку. А так не буває. Буде потрібно правильний догляд і стайлінг.

- Чи буде придбання професійних косметичних засобів?

- Так. Волосся стає трохи суші і вимагають якісного зволоження, без засобів з силіконом в складі вам не обійтися. Бабусині рецепти, так гаряче улюблені кухонними винахідниця, будуть марні.

Лінійка від L`Oreal Professionnel для кудрявых волос

Лінійка від L`Oreal Professionnel для кучерявого волосся

- Як вибрати арсенал засобів?

- Якщо ви не можете читати склад косметичного продукту і достовірно визначати дію того чи іншого компонента, орієнтуйтеся на те, до якої лінійці належить продукт. На ньому має бути позначка «Для хімічно завитого і кучерявого волосся» (останні також мають суху природну структуру). Обов`язковим етапом догляду повинні бути силіконові незмивні засоби.

Для укладання Роман рекомендує: Heat Glide Smooth Lock Redken, CurlySexyHair від SexyHair і Supershine Moisturizing Cream Oribe

Для укладання Роман рекомендує: Heat Glide Smooth Lock Redken, CurlySexyHair від SexyHair і Supershine Moisturizing Cream Oribe

Настійно рекомендую звернути увагу на:

  • Egomania Professional Keratin Hair Academy Hottest Point;
  • японську маску від Junlove;
  • MoltoBenе B: OCE SS Treatment Mask;
  • Extra Repair Mask Kracie.

- Що робити тим, хто фарбує волосся. Якщо є якісь обмеження?

- Ще років 20 назад хімічну завивку не рекомендували поєднувати з фарбуванням, мелірування і іншими процедурами. Сьогоднішні інноваційні препарати таких обмежень не висувають, тому ви сміливо можете проводити всі необхідні маніпуляції в один день. Єдине, я б не рекомендував виконувати фарбування до завивки, волосся від цього не постраждають, а ось колір може вимитися на 50%.

- Хімія це надовго?

- Все залежить від використовуваного складу. Деякі дають результат на 1-1,5 місяці, інші протримаються до півроку. Якщо ви вперше наважуєтеся на завивку, рекомендую вибирати тимчасовий щадний спосіб, що дозволяє визначити, наскільки буде гармонійним ваш новий кучерявий образ.

Зупинившись на хімічну завивку, з особливою ретельністю підійдіть до вибору майстра

Зупинившись на хімічну завивку, з особливою ретельністю підійдіть до вибору майстра

- Яка ціна процедури?

- Цінник визначається довжиною волосся і місцем розташування салону. Давайте візьмемо Москву, на коротке волосся завивка обійдеться від 2500 до 4000 рублів, середні 4000 - 6000 рублів.

Після зустрічі з Романом, я задумалася про те, а чи хочу я бачити свою голову кучерявою 24/7 протягом тривалого терміну, і відправилася на пошуки альтернативного способу отримання тимчасових кучерів.

Два найулюбленіших способу

Перепробувавши всі, що давало результат на довгому волоссі, я зупинилася на двох оптимальні способи, які стали золотою серединою в розрізі трудовитрати / ефективність.

Всі свої муки творчості я покажу на Катерині і Олені, які, звичайно, мають класичне каре.

Magic Leverag - чарівні бігуді

Тема з їх використанням побита і затерта до дірок, рекламу «кольорових макаронів» не бачив тільки ледачий, сліпий і противник телебачення. Перевага даного способу очевидно - волосся не піддається термічній укладанні, крім того, виробник навіть припускає, що його конструкція дозволяє мирно спати, тобто виходить стайлінг з категорії «солдат спить, завивка йде».

Я вже давно не замислююся, як завити праскою каре, оскільки зробила вибір на користь холодного стайлінгу за допомогою бігуді

Я вже давно не замислююся, як завити праскою каре, оскільки зробила вибір на користь холодного стайлінгу за допомогою бігуді

Отже, перш ніж ви побіжите купувати бігуді, надихнувшись моїм досвідом, давайте розберемо найбільш часті питання:

  1. Вони виривають волосся? За умови правильного використання, немає. Втрати в моєму випадку не перевищують кількості волосків, що випадають при звичайному розчісуванні.
  2. Чи можна в них спати? Все залежить від того, на якій відстані від коренів будуть закріплені бігуді. Якщо їх фіксувати максимально близько до шкіри голови, ймовірність комфортного сну зводиться до нуля.
  3. Чи можна сушити волосся феном для прискорення завивки? Так. Матеріал бігуді нагадує сітку, відмінно пропускає повітряний потік, при цьому сам не нагрівається.
  4. Як довго зберігається ефект? Питання риторичне, оскільки чинників, що визначають довговічність укладання, сила-силенна. Чим тонше прядки і якісніше мус для укладання, тим довговічніше будуть кучері.
Склад набору Magic Leverag

Склад набору Magic Leverag

У моєму розпорядженні два набори. Перший включає 20 бігуді і один гачок для протягування прядок в «панчіх». Ширина конструкції - 40 мм, довжина (в скрученому вигляді) - 20 см, в розтягнутому - 50 см. Ціна за набір - $ 25.

З усіх наборів цей гак має самий зловісний вигляд, додатково оснащений невеликими зубчиками, що формують гребінець. У більшості випадків саме така конструкція викликає чимало розчарувань і труднощів у використанні.

Значить, з неї і почнемо.

  1. Протягуємо гачок в «панчіх». Саме ця нехитра конструкція буде знаряддям для перукарні тортури.
  2. Поділяю всю масу волосся на окремі пасма і ретельно прочісую гребінцем з частими зубчиками.
Перед тим як завити каре, не забудьте нанести легке стайлінгу

Перед тим як завити каре, не забудьте нанести легке стайлінгу

  1. У потиличній частині відокремлюю прядку шириною 3,5-4 см і розподіляю стайлінгвое засіб. В даному випадку не раджу використовувати пінки занадто сильної фіксації.
  2. Пропускаючи прядку в гак, засовую в «панчіх». Якщо волосся відмовляються добровільно відправлятися на завивку, акуратно проштовхніть їх пальцем.
Подібного роду гачки вимагають особливої акуратності

Подібного роду гачки вимагають особливої акуратності

  1. Після завивки виймаю гак і приступаю до відокремлення наступного пасма.

Зверніть увагу! У набори Magic Leverag входить по 10 бігуді різного кольору, одні накручують пасмо на-віч, інші - від імені. Звичайно, їх можна комбінувати, але я віддаю перевагу розташовувати їх симетрично так, щоб вони «зустрічалися» на потилиці.

Голова в компанії широких Magic Leverag

Голова в компанії широких Magic Leverag

  1. Після процедури потрібно не менше трьох годин на завивку, на цей час рекомендую зав`язати на голові хустку, увійти в образ гриба Маріо і відправлятися вершити домашні справи. У ситуації тимчасових обмежень конструкцію просушують феном, це скоротить час завивки на годину.
  2. Важливий момент - зняття «панчохи». Для цього випрямляють бігуді, притримую гумовий стоппер і стягують конструкцію з волосся.
Ось і все, три години і ваша голова знаходить досить привабливу зачіску

Ось і все, три години і ваша голова знаходить досить привабливу зачіску

Порада! Велика ймовірність, що на перших порах у коренів будуть утворюватися заломи, щоб їх приховати, використовуйте аксесуари, наприклад, широкі обручі, пов`язки і хустки. Модно і функціонально.

Переходимо до другого набору, який розрахований на отримання більш дрібних завитків. Він складається з 30 бігуді і двох гачків. Ширина «панчохи» - 25 мм, довжина в скрученому вигляді - 19 см. Вартість - $ 15.

Якщо ви вперше беретеся за Magic Leverag, я раджу саме цей набір. Гачки в ньому не мають внутрішніх зубчиків, що істотно полегшує процес протягування прядки, при бажанні ви навіть можете скрутити пасмо в джгут.

Варіант завивки на дрібні бігуді-панчохи

Варіант завивки на дрібні бігуді-панчохи

Ще один момент. При використанні вузьких бігуді, які не розчісуйте пасма гребінцем, розбирайте їх руками до отримання потрібного обсягу, в цьому випадку у вас є всі шанси отримати зачіску Сари Джесіки Паркер в пік її кучерявості.

Порада! Другий набір підійде для створення ретро-зачіски в стилі 20-х і 80-х. Для таких перукарень експериментів я б не радила сушити волосся феном без захисту у вигляді бавовняного хустки.

Ось, що виходить після использованья вузьких Magic Leverag

Ось, що виходить після использованья вузьких Magic Leverag

Декілька порад:

  1. Вибираючи набір бігуді, зверніть увагу на те, що довжина «панчохи» в розтягнутому вигляді повинна бути більше довжини волосся.
  2. Якщо волосся відмовляються проходити в «панчіх» або заплуталися в гачку, зупиніться, витягніть пасмо і ретельно її розчешіть.
  3. При знятті обов`язково притримуйте бігуді в підставі, в іншому випадку ви ризикуєте поповнити ряди тих, хто нарікає на те, що Magic Leverag вириває волосся.

Завивка зворотного конусної плойкою

Конусні плойки - пристрої функціональні і досить зручні, в своїй більшості представлені класичним конусом з розширенням в підставі. Для коротких стрижок я б радила купувати зворотний плойку, широка частина якої припадає на кінчик. Саме завдяки такій девайсу створюється хороший прикореневій обсяг, що буде цінно для власниць тонкого волосся.

Знайомтеся, Олена, саме над її головою ми сьогодні будемо орудувати конусної зворотного плойкою

Знайомтеся, Олена, саме над її головою ми сьогодні будемо орудувати конусної зворотного плойкою

Отже, в головних ролях вестерну «Кудрі плойкою» брали участь:

  • стайлінгу мус TiGi Bed Head Small Talk;
  • плойка від NewFairLady;
  • і Олена, сетующая на відсутність обсягу.
Наші друзі та помічники у створенні кучерів: TiGi Bed Head Small Talk і плойка NewFairLady

Наші друзі та помічники у створенні кучерів: TiGi Bed Head Small Talk і плойка NewFairLady

  1. Моєму голову звичним способом і сушимо феном, нахиливши вперед (перший секрет прикореневого об`єму).
  2. Невелика кількість засобу для укладання розтираємо в долонях і наносимо в прикореневу зону.
Перед тим як завити плойкою каре, наносимо невелику кількість засобу для створення прикореневого об`єму

Перед тим як завити плойкою каре, наносимо невелику кількість засобу для створення прикореневого об`єму

  1. Через 10 хвилин беремося за завивку.
  2. Волосся ділимо горизонтальним проділом і починаємо завивку з нижнього шару.
А ось фото, на якому ми орудуем конусної плойкою

А ось фото, на якому ми орудуем конусної плойкою

  1. Верхні лицьові прядки повинні завиватися плойкою, розташованої діагонально по відношенню до особи.
Верхній ряд волосся рекомендую накручувати від особи

Верхній ряд волосся рекомендую накручувати від особи

  1. Пальцями «розчісуємо» прядки, перетворюючи їх в легкий перукарський «бардак».
Завивка лицьових пасом і подовженою чубчика

Завивка лицьових пасом і подовженою чубчика

  1. При необхідності наносимо невелику кількість лаку.
Вуаля, завершальний штрих - легке «розчісування» пальцями

Вуаля, завершальний штрих - легке «розчісування» пальцями

висновок

Сподіваюся, мій невеличкий опус був для вас корисний. З вищесказаного нескладно зробити висновок, що каре, незалежно від своєї довжини, відмінно поєднується з кучерями, створеними підручними засобами, добре відомими бігуді або новітніми плойками. Вам, дорогі читачі, залишається вибрати підходящий і максимально зручний для вас варіант і приступити до втілення перукарського шедевра.

Мені ж залишається запропонувати вам відео в цій статті і запросити до дискусії в коментарях.



ІНШЕ

Карвінг волосся фото

Карвінг волосся

Хімічна завивка, яку робили мами і бабусі - пережитки минулого. І не дивно, такий тип додання волоссю кучерявості…

Карвінг волосся фото

Карвінг волосся

карвінг волосся - Це довгострокова укладання, яка виконується з використанням сприятливих складів. Якщо ви подивіться…

Види хімічної завивки фото

Види хімічної завивки

Відео: Види хімічної завивки волосся.Сучасні види хімічної завивки дозволяють жінкам знайти бажані кучері і при цьому…

Кудрі на середні волосся фото

Кудрі на середні волосся

Про кучерявого волосся мріють багато дівчат і особливо ті, які мають прямі від природи волосся. Тих, кого природа не…

Хімічна завивка фото

Хімічна завивка

Відео: Класична хімічна завивка. В`ячеслав Дюденко перукар тв parikmaxer.tvУ наш час немає, напевно, жінки, не…

Хімічна завивка волосся фото

Хімічна завивка волосся

Хімічна завивка волосся це відмінний спосіб змінити свою зовнішність. Красиві хвилясті локони виглядають завжди чудово,…

Велика хімічна завивка фото

Велика хімічна завивка

Відео: Хімічна завивка волоссяПишні, м`які, великі локони - мрія будь-якої жінки, адже власниць природних кучерів дуже…

Чарівні бігуді magic leverage фото

Чарівні бігуді magic leverage

Бігуді Magic Leverage одна з дивних новинок, яка дає можливість жінці відчути себе королевою, створивши шикарні локони.…

Бігуді золоті локони фото

Бігуді золоті локони

Відео: Чарівні бігуді «MAGIC LEVERAGE» Шикарна зачіска за 20 хвилинсучасні бігуді Золоті локони стануть…

Бігуді для довгого волосся фото

Бігуді для довгого волосся

Існує багато варіантів бігуді для довгого волосся. Бігуді не руйнують структуру волосся і створені ними локони…

Бігуді С„РѕС‚Рѕ

Бігуді

Відео: Локони без шкоди для волосся - на бігуді Magic LeveragБігуді - вельми цінний винахід, що дозволяє жінкам з…

» » Королева! Ні, богиня! На що здатна завивка на каре (38 фото)?