Стрижка гарячими ножицями: відгуки

Відгуки про стрижку волосся гарячими ножицямиСтрижка волосся гарячими ножицями - Процедура в перукарському справі досить нова, але якщо переглянути форуми в Інтернеті, можна побачити, що скористатися цією послугою встигли вже багато жінок, про що свідчать їхні відгуки, причому в основі своїй відгуки позитивні. Ми зібрали для вас самі неупереджені.

Довго планувала підстригти свої локони таким способом. Днями, нарешті, зважилася. Результат просто перевершив всі мої, навіть найсміливіші очікування. Локони блискучі, практично немає посічених пасом. Думаю повторити процедуру, от тільки не знаю, чи можна використовувати термоножніци так часто. Може, хто знає?

Відгуки про стриже гарячими ножицями

Ірина / 12.10.2015

Відео: Відгуки Юлії-тедді. Стрижка гарячими ножицями і як поліпшити густоту волосся

Термостріжку порекомендувала б усім. Робила її кілька разів і ні скільки про це не шкодую. Тепер моє волосся виглядають такими здоровими, а зачіска набагато довше зберігає свою форму. Тому навряд чи потрібно вірити відгуками про стриже гарячими ножицями, в яких йдеться про те, що такий метод нічим практично не відрізняється від звичайного підрівнювання. Перевірила на собі - все супер!

Христина / 24.12. 2015



Я не так давно зробила стрижку гарячими ножицями. Скільки компліментів наслухалася за цей час !!! Так мені і самій мої локони дуже подобаються - жодного посіченого кінчика, пасма гладкі, легко укладаються в зачіску. А адже раніше впоратися з тонкими неслухняними локонами було дуже нелегко, тепер навіть подумую відпускати довге волосся.

Ліка / 14.01.2016

Щоб зробити стрижку гарячими ножицями, витратила близько двох годин. Майстер скручував волосся в джгутики, а потім зістригали кінчики, запаюючи їх по всій довжині. В результаті волосся потрібно помістити не тільки на кінчиках, але і по всій довжині. Так що з відгуками про те, що цей спосіб - тупе підрівнювання, я абсолютно не згодна. Це досить складна і копітка робота, що вимагає неабиякої майстерності. Так і результат чудовий!

Марія / 23.01.2016

Прочитавши відгуки в Інтернеті, до 8 березня вирішила зробити собі коханій подарунок і підстригти волосся гарячими ножицями. Дуже залишилася задоволена. Моя нова зачіска не залишилася непоміченою, подруги оцінили те, якими гладкими і шовковистим стали локони. А найголовніше - вони так подобаються моєму молодій людині, а це головне.

Надія / 12.02.2016

Моя порада - використовуйте для стрижки гарячі ножиці. Я робила це вже кілька разів, так, що можна сказати маю певний досвід. Тепер мої локони мають більш доглянутий вигляд, краще ростуть. І взагалі виглядають дуже ефектно. Доглядати за ними стало набагато простіше - мої пасма стали легше розчісується, довше тримають зачіску. Просто диво, а не метод!

Марина / 18.02.2016

Судячи з цих та багатьох інших відгуками про стрижку гарячими ножицями, такий метод догляду за локонами дійсно заслуговує на увагу прекрасної половини людства.



ІНШЕ

Гарячі ножиці фото

Гарячі ножиці

Відео: Як боротися з січеться волоссям. Гарячі ножиціСтрижка гарячими ножицями в даний час є однією з найбільш…

Стрижка гарячими ножицями фото

Стрижка гарячими ножицями

Як стверджують історики, ще в Стародавньому Єгипті для обрізання кінців волосся використовували розпечені ножиці. На…

Стрижка гарячими ножицями фото

Стрижка гарячими ножицями

Стрижка з використанням гарячих ножиць допоможе вам відростити довге волосся. Перед такою стрижкою волосся потрібно…

» » Стрижка гарячими ножицями: відгуки